Poradenské centrum LM Poradenské centrum
pre ženy ohrozené násilím
a prežívajúce násilie a ich deti

Naše Aktivity

Volajte:
+421 905 941 080

STOP SHOP Liptovský Mikuláš

22. december 2021

Predvianočné "chystačky", pečenie a riadenie okrásnili dievčatá zo STOP SHOPU, Liptovský Mikuláš, ktoré priniesli deťom krásne darčeky.  V kuchyni bola veľmi dobrá atmosféra, stretli sa tam všetky maminky s detičkami zo zariadenia núdzového bývania, len maminky s deťmi nezverejňujeme, aby sme chránili ich súkromie. 

Z úprimného srdca ďakujeme.

Spomienky na leto

15. december 2021

Deň plný hier a šantenia detí, maminy si zatiaľ vypili pohár limonády. Aktivitu zabezpečil anonimný darca. Ď A K U J E M E !!!

PREDVIANOČNÉ DOBROTY

15. december 2021

Naše detičky a maminky dostali od Aďky a jej maminky veľa sladkých dobrôt, za čo im veľmi pekne ďakujú. Je krásne robiť radosť iným.

Nadácia ŽSK

09. september 2021

Nadácia Žilinského samosprávneho kraja veľakrát pomohla ženám, ktoré navštívili naše poradenské centrum a boli v ťažkých životných situáciách, za čo z úprimného srdca ďakujeme. Dňa 24.09.2021 organizuje Benefičný koncert, na ktorý vás srdečne pozývame.

29.06.2021 Od Aďky - Andrejka Kubasová

29. jún 2021

Andrejka svojim krásnym prístupom okrásnila sviatky maminám a ich deťom z poradne. Jej dar budeme plynule "rozpúšťať" na meninky a narodeninky maminám zo zariadenia núdzového bývania, nech aj ony zažijú krásny pocit z obdarovania.

 

Ď A K U J E M E,    Andrejka!

Sladké dobroty od Martina Devečku pre ženy a deti ohrozené násilím.

06. apríl 2021

Ďakujeme za úžasný, sladký zážitok v podobe originálnych veľkonočných koláčikov. Boli také krásne, že ich bolo škoda zjesť a zároveň také lahodné, že by bola škoda ich nezjesť :-).

 

"Srdečne Ď A K U J E M E !"

Klientky ohrozené násilím a ich deti. 

DM drogerie markt - poďakovanie za poskytnutý dar

01. apríl 2021

Dňa 31. marca 2021 dievčatá z DM DROGERIE MARKT, Kamenné pole v Liptovskom Mikuláši, obdarovali ženy ohrozené násilím a zažívajúce násilie a ich deti. Za krásne darčeky im z úprimného srdca ďakujeme. 

Arch Caffe, Nilio Brewery - Výťažok z Benefičného punča 17.12.2020

05. február 2021

ARCH Caffe už tretí rok prispelo krásnou čiastkou na pomoc ženám ohrozeným násilím, zažívajúcim násilie a ich deťom. Z úprimného srdca im za ich šľachetný čin ďakujeme, obzvlášť v dobe, ktorá je pre "gastro" veľmi ťažká. 

Vyslovujeme úprimné, ľudské: "Ď A K U J E M E !"

Stránky